Audio Akıllı Ev

Audio Akıllı Ev Sistemleri; evinizin ve sevdiklerinizin güvenliğini kontrol altına almanızı sağlıyor. Cep telefonu ya da tablet kullanarak; dilediğiniz yerde, dilediğiniz anda evinizin elektrik, su ve doğalgaz sistemlerini açıp kapatabilmenizi sağlayan Audio Akıllı Ev Sistemleri, sağladıgı mutlak güvenlikle olası unutkanlık veya riskler karsısında evinizin ve sevdiklerinizin zarar görmesine engel oluyor, içinizi rahatlatıyor.
Sizin belirleyeceğiniz zamanlarda, sizin belirleyeceğiniz senaryolara göre programlayabildiğiniz ısıtma, soğutma ve aydınlatma sistemi kontrolleriyle hem enerji tasarrufu sağlıyor, hem de konfor sunuyor. Alacağınız ya da yenileyeceğiniz evde olmazsa olmazlarınız arasına girecek Audio Akıllı Ev Sistemleri’nin birbirinden değerli fonksiyon ve faydaları ile tanışmanın simdi tam zamanı.

Huzurlu Yaşam

Audio Akıllı Ev hayatınıza değer katar… Tek bir dokunuşla hayatınızı konforlu, güvenli ve tasarruflu bir hale getirebilirsiniz. Audio Akıllı Ev sayesinde ışıklarınızı, perdelerinizi, panjurlarınızı, televizyonunuzu, evinizin sıcaklığını, suyunuzu, elektriğinizi, gazınızı, kapılarınızı ve güvenlik sisteminizi istediğiniz gibi kontrol edersiniz. Artık hayatınızın kontrolünü elinizin altına almanın tam zamanı. Audio SmartHome uygulaması iOS ve Android uyumludur.

Uzaktan Kontrol

Her Yerden Kontrol

Audio’nun kullanıcı dostu uygulaması ve ara yüzü sayesinde her yaştan insan evini kontrol edebilir. İster iş seyahatinde ister tatilde ister alışveriş yapıyor olun, evinizi cep telefonu ile uzaktan kontrol edebilir ve evinizin güvenliğini dünyanın her yerinden sağlayabilirsiniz.

Görüntülü Konuşma

Audio Akıllı Ev sistemleri, görüntülü konuşma entegreli bir sistemdir. Güvenliğiniz, kapınız ve apartman görevlinizle konuşma sağlayabilirsiniz. Kapınız çaldığında, akıllı ev ünitesi üzerinden dış kapınızdaki misafiri ya da güvenliğinizdeki misafirinizi görebilirsiniz.

Sesli Komut ile Yönetim

Audio Akıllı Ev sistemini sesli komut asistanınız ile yönetebilirsiniz. Araç kullanırken bile evinizi sesli komut ile kolayca yönetebilirsiniz. Evinizin kontrolü artık iki dudağınızın ucunda! Akıllı Ev Kontrolü Audio Akıllı Ev sayesinde evinizi cep telefonu ile dünyanın neresinde olursanız olun kontrol edebilirsiniz. Hayatınızın kontrolü artık parmaklarınızın ucunda!Tüm Marmara Bölgesine Hizmet Vermekteyiz. Ücretsiz Keşif İçin Tıklayınız

Tüm Marmara Bölgesine Hizmet Vermekteyiz. Hemen Bilgi Al (555) 674 67 90

TeknolojiHırsız Alarmı

Tek bir dokunuşla alarmınız devreye alır ve ailenizin güvenliğinden emin olabilirsiniz.

Manyetik Kontak

Kapı ve pencerelerinize takılan manyetik kontak sayesinde evinize yapılacak izinsiz bir girişten, size ve güvenlik görevlinize gelen mesajla anında haberdar olursunuz.

Hareket Sensörü

Boş olması gereken evinizde bir hareket algılandığı anda, cep telefonunuza ve güvenlik görevlinize gelen alarm bilgisi ile önlem alabilirsiniz.

Su Taskını Dedektörü

Evinizde bir su basması olayı yasanmaya başladığı anda su vanasını kapatarak suyu keser. Sizin ve güvenlik görevlinizin cep telefonuna uyarı gönderir.

Duman Dedektörü ve Yangın Alarmı

Evinizde bir yangın başlaması durumunda, herkesten önce siz haberdar olursunuz.

Gaz Dedektörü

Evinizde herhangi bir gaz sızıntısı olduğu anda gaz vananızı kapatarak gaz akışını keser. Sizin ve güvenlik görevlinizin cep telefonuna uyarı gönderir.

Tüm Marmara Bölgesine Hizmet Vermekteyiz. Ücretsiz Keşif İçin Tıklayınız

Tüm Marmara Bölgesine Hizmet Vermekteyiz. Hemen Bilgi Al (555) 674 67 90

TasarrufKombi Kontrolü

Kombinizi, evinizin dışındayken de kapatabilir, evinize dönmeden önce açarak gerektiği kadar doğalgaz harcamasını sağlarsınız. Eviniz sizi hep sıcacık karsılar.

Elektrik Kontrolü

Evinizin dışındayken açık kaldığından şüphelendiğinizde aydınlatma, fırın, TV, müzik seti, vantilatör, ütü gibi her türlü aleti, dilediğiniz priz bağlantısının elektriğini keserek kapatabilir; evinizi güvence, elektrik faturanızı kontrol altına alırsınız.

Klima Kontrolü

Sıcak yaz günlerinde sıklıkla kullanılan klimanızın açık unutulması durumunda, dışarıdan erişerek kapatabilir, gereksiz elektrik harcamasının önüne geçebilirsiniz. Evinize gelmeden önce açarak, yine serin bir eve adım atarsınız.

Tüm Marmara Bölgesine Hizmet Vermekteyiz. Ücretsiz Keşif İçin Tıklayınız

Tüm Marmara Bölgesine Hizmet Vermekteyiz. Hemen Bilgi Al (555) 674 67 90

KonforTv Kontrolü

Audio Akıllı Ev Sistemleri sayesindeki kumanda kalabalığını azaltarak, evinizdeki televizyonu cep telefonunuz ya da tabletinizden kontrol edebilirsiniz.

Aydınlatma Kontrolü

Evinizdeki ışıkları tek tek ya da topluca bir seferde açıp, kapatarak ya da kısarak, günün her saatinde, her odada tam olarak arzu ettiğiniz aydınlığı yaşayabilirsiniz.

Perde ve Panjur Kontrolü

Evinizin perde ve panjurlarını tek bir dokunuşla dilediğiniz yerden açıp kapatabilir, belirli saatlerde ışık almasını istediğiniz noktaların, doğru zamanda ışık almasını sağlayabilir, belirli saatlerde ise ev mahremiyetinizi otomatik olarak ayarlayabilirsiniz.

İklimlendirme

Audio Akıllı Ev Sistemleri’nin termostat özelliği sayesinde yaz ya da kıs, evinize gelmeden önce evinizin ısısını, tam olarak istediğiniz dereceye getirebilirsiniz.

Tüm Marmara Bölgesine Hizmet Vermekteyiz. Ücretsiz Keşif İçin Tıklayınız

Tüm Marmara Bölgesine Hizmet Vermekteyiz. Hemen Bilgi Al (555) 674 67 90

Senaryolar

Hayatınızın senaryosunu siz belirleyin… Senaryo ayarlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Audio teknolojisi sayesinde hiç bir servis çağırmadan ve ücret ödemeden senaryolarınızı kendiniz ayarlayabilirsiniz.Tatil Modu

Bu senaryo ile dilediğiniz sistem ya da cihazı açık ya da kapalı bırakabilir, kısa süreyle çalıştırıp durdurabilir, belirli saatlerde, belirli alanların ışığını yakarak hırsızlara karsı caydırıcı olabilirsiniz.

Gece Modu

Bu senaryo ile siz uyurken evinizdeki sistemin tam da sizin istediğiniz gibi islemesini sağlayabilirsiniz.

Sinema Keyfi

Senaryolarınızı kullanarak istediğiniz ışıkları kısıp, istediğiniz perdeleri kapatıp ve televizyonunuzu kontrol ederek evinizde sinema keyfi sürebilirsiniz. Üstelik tüm bunları önceden belirlediğiniz sinema senaryosu sayesinde tek tuşla yapabilirsiniz.

Eve Giriş

Bu senaryo ile ışıgınızın, perdelerinizin, ısıtma ve soğutma sistemlerinizin, suyunuzun ve doğalgazınızın, sizi dilediğiniz şekilde karşılamasını sağlayabilirsiniz.

Evden Çıkış

Evden çıkış senaryosu ile evinizi istediğiniz duruma getirebilirsiniz. Dilediğiniz ışığı, perdeyi, panjuru, prizi, vanayı, kombiyi ve klimayı açarak veya kapatarak hayatınıza kalite katar ve konfor sağlarsınız.

Kişisel Senaryolar

2 adet kişisel senaryonuzu evinizde yapmaktan hoşlandığınız aktivitelere göre dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Salon ışıklarını ve perdelerini tek tuşla kapatarak evinizi sinema izleme salonuna çevirebilirsiniz.

Tüm Marmara Bölgesine Hizmet Vermekteyiz. Ücretsiz Keşif İçin Tıklayınız

Tüm Marmara Bölgesine Hizmet Vermekteyiz. Hemen Bilgi Al (555) 674 67 90

FORMU DOLDURUN BİZ SİZİ ARAYALIM

Bir iş günü içerisinde tarafınıza dönüş yapılacaktır.