Hakkımızda

Profesyonel yardıma ihtiyacınız mı var?

Kamera - alarm sistemleri, elekrik ve aydınlatmada uzman kadromuz ve güleryüzlü hizmet anlayışımızla her zaman yanınızdayız.

Hakkımızda

Firmamız 1997 yılında kurulmuştur. Yola ilk çıktığımızda Sadece elektrik işleri ile ilgili hizmet vermekteydik. Şimdi ise Elektrik işleri ile birlikte zayıf akım ( Alarm sistemleri & akıllı ev & otopark giriş çıkış sistemleri & yangın ihbar & otomatik geçiş sistemleri ) gibi birçok sistemleri bünyemizde çalışan uzman bir ekip ile hizmet vermekteyiz. Bugünlere gelmemizde en büyük etken müşteri memnuniyetini önceliğimizde birinci sıraya koymaktır.
2007 Yılından bu yana DSMART yetkili bayi ve servis hizmeti vermekteyiz.

  • Kamera Sistemleri
  • D-Smart
  • Elektrik ve Aydınlatma Tesisatı
  • TV Kumanda
  • Diafon Sistemleri
  • Merkezi Uydu Sistemleri

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ ?

Müşteri Memnuniyeti

Zamanında ve hızlı bir şekilde işlerimizi yapmaya özen gösteriyoruz, tek önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Günümüzde güler yüzlü hizmetin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz, biz de buna göre hareket etmeyi önceliğimizde birinci sıraya koyuyoruz.

İHTİYACIZA UYGUN ÇÖZÜMLER

Müşterimizi dinler, ihtiyacına uygun çözümler üretiriz. Maliyeti yüksek iş / ürün yerine en uygun maliyet ile ihtiyacını karşılayacak uzun ömürlü iş / ürün alımını sağlarız.

UZMAN KADROMUZ

Verdiğimiz tüm hizmeti kendi bünyemizde çalışan uzman ekip tarafından verilmekte olup, işi alıp bir başka firma üzerinden yaptırmayız.

HİZMET SONRASI DESTEK

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarız, iş tesliminden sonrada almış olduğu hizmet ile ilgili desteğimiz müşteri memnuniyeti çerçevesinde devam eder.

Telefon:

(216) 388 11 11; (555) 674 67 90

Adres:

Göztepe Mahallesi, Fahrettin Kerim Gökay Cd. No:240,
34730 Kadıköy/İstanbul