SIKÇA SORULAN SORULAR

Electrical Upgrades
AHD Kamera (Analog HD Kamera) Nedir?

AHD kamera sisteminin stabil çalışmasının yanı sıra diğer bir avantajı da, mevcut CCTV analog kamera sisteminizin kablolamasını değiştirmeden mevcut kameralarınızı AHD kameralarla, mevcut DVR kayıt cihazının da AHD-DVR kayıt cihazı ile değiştirmesi yeterlidir. Bu nedenle mevcut güvenlik sisteminizin AHD teknolojisine geçirilmesi oldukça düşük maliyetlerle gerçekleştirilmektedir.

ip Kamera sistemlerine yeni başlayanlar için

Analog kameralara nazaran kurulumu montajı daha rahat ve megapixel çözünürlük ile daha kaliteli daha net görüntü veren bir sistemdir. Görüntü ve enerjiyi tek bir kablodan götürebilirsiniz, tabi bunun için kameranızın PoE yani “Power Over Ethernet” özellikli olması gerekir. Herhangi bir analog’da ulaşabileceğiniz çözünürlük en fazla 960x576 iken Ip sistemde ulaşabileceğiniz 12 Megapixel yani 4200x2800’dür.

960H Nedir ?

D1 görüntüye göre 960H sensörler %34 daha fazla görüntü alanına sahiptir. Bu sayede daha fazla detay görüntülenebilir. Günümüzde artık 4:3 formatta monitör bulmak oldukça güçtür. Üretilen monitörlerin büyük bir kısmı geniş ekran teknolojisine uygun olarak üretilmektedir. 960H geniş ekran monitörlere uygun görüntü üretir ve bu nedenle stretching (görüntünün yatay olarak genişletilmesi) olmadan görüntüler doğal hali ile izlenebilir.

Görüntülü Diafon sistemleri Nedir?

IP diafon sistemleri, ses ve görüntü kodlama teknolojisini bünyesinde barındıran, bilgisayar-network teknolojisi ve görüntü teknolojlerini birleştirerek diafon sistemlerinde yeni bir vizyon oluşturmuştur. Dış kapı ünitesi, daire içi monitör, yönetim konsolu ve PoE network switch gibi bütün sistem ekipmanlarını IP tabanda birleştirerek kullanıcıya Akıllı Ev sistem ve E-Bina teknolojisinin mükemmel avantajlarını sunmaktadır.


Diğer Tekliflerimiz

Size özel diğer tekliflerimize göz atınız.

D-Smart
Kotasız İnternet Keyfi
Çok Uygun Fiyatlarla internet ve TV keyfi. Bu fırsatı kaçırmayın!!
Merkezi Uydu Sistemi
Bina ve Siteniz için Büyük Fırsat!!
Kaliteli ürün ve tecrübeli kurulum ile merkezi uydu sistemi sahibi olun!!
Alarm Sistemi İçin Büyük Fırsat
Başıma Gelmez Demeyin!!
İş yeri ve evinizde güvenli, huzurlu ve kaliteli zamanın keyfini çıkarın. Gözünüz arkada kalmasın, bu fırsatı kaçırmayın!!