İLETİŞİM FORMU

Bir iş günü içerisinde tarafınıza dönüş yapılacaktır.Neden netelsan CEGK sistemi?

Günlük yaşamımızda gasp, soygun, taciz, kavga gibi durumlarda nasıl ki Polis ve diğer kolluk kuvvetlerinden olay yerine gelmelerini isteyebiliyorsak, unutmayalım ki hırsızlık anında da polisi arayabilir ve yardım isteyebiliriz. 155 ALO POLİS İMDAT kamuya ve halka hizmet etmek için zaten var. Her hangi bir hırsızlık durumunda netelsan Hırsız Alarm Sistemi 24 saat daima yanınızda olacaktır. netelsan bir çok alarm sisteminde olmayan, CEGK sistemi ile, cep telefonunuzdan 24 saat boyunca hem iş yeri ve evinize hemde her hangi bir yaşam alanınıza giren bir kişiden artık haberiniz olacak. netelsan CEGK Sistem Hırsız Alarm direk sizle beraber sizin istediğiniz 9(Dokuz) kişiyi arayacak, anlık bilgi mesajı ve sesli arama ile durumdan haberdar edecektir. netelsan CEGK sisteminizi taşındığınızda da istediğiniz yere götürebilirsiniz. CEGK sistemi 24 saat cep telefonunuzla daima yanınızda...

Hırsız Alarm Sistemi Özellikleri

CEGK Sistemi

CEGK sistemi ile telefonunuzdan evinize hükmedebilirsiniz!

Abonelik Yok !

Hırsız alarm sistemi bir kere alıp, ömür boyu kullanabilirsiniz.

Lisans Ücreti Yok !

Herhangi bir lisans ücreti bulunmamaktadır.

Bir Kez Al Ömürlük Kullan

Yıllık değil, ömürlüktür. Ömrünüz uzun olsun.

netelsan Hırsız Alarm Sistemi Nedir?

Evinizde veya işyerinizde yaşanabilecek; hırsızlıklara, gasp, tehdit, yangın gibi durumlarda sizi ve çevreyi haberdar eden akıllı elektronik sistemdir. netelsan hırsız alarm sisteminin en büyük özelliklerinden birisi de telefondan anlık bildirim göndermesidir. CEKG sistemi ile telefonunuzdan alarmlarınızı kontrol edebilir, ayarlayabilir ve anlık bildirimler alabilirsiniz. Hırsızların korkulu rüyası olan netelsan hırsız alarm sistemi, kapıdan ve camdan giren hırsızları, manyetik kapı ve pencere dedektörleriyle anında algılayarak sizlere; telefondan, mailden ve arayarak bilgi verir.

CEGK Sistemi Nedir?

CEGK sistem cep telefonundan tüm alarmlarınıza hükmetmenizi sağlayan mobil uygulamadır. Tüm alarmlarınızın siren seslerini, alarm sürelerini, giriş çıkış saatlerinizi ayarlayabilir ve kurabilirsiniz.

  • Uzaktan alarm kurma ve kapatma
  • Ev içi ve dışı olarak fonksiyonel kurulum
  • Kullanıcı hareketlerini takip etme
  • Anlık bildirimler ve geçmiş takibinetelsan Hırsız Alarm Sisteminin İçeriğinde Neler Var?

Camlara ve pencerelere takılan manyetik kontak dedektörler, Kızılötesi hareket ve ısı algılayan pır dedektörler, Hırsızlık anında, hırsızı caydıran flaşör ve yüksek sesli siren sistemi, Yangın alarm sistemi, iOS ve Android destekli mobil uygulama mevcuttur. Bunların haricinde isteğe bağlı olarak sisteme ekleme yapabilirsiniz. 40 adet hareket sensörü, 4 adet duman dedektörü, 2 adet dış siren ve 2 adet tuş takımı ilave etme imkanınız vardır.

Hırsız Alarm Sistemi Nasıl Çalışır?

Hırsız alarm sistemi dedektör ve sensörleri, evinize veya işyerinize girmeye çalışan hırsızı anında tespit ederek yüksek desibel alarm sesiyle korkutur. Ardından flaşörleri patlatarak hırsızı caydırır. Bu süre zarfında alarm cep telefonunuza, mailinize gelecek bildirimlerle size bildirilir. Bu bildirilerin ardından sizler alarm sisteminden aranırsınız. Eğer herhangi bir yanlışlıkla alarmları siz öttürmediyseniz, direkt olarak en yakın polis karakolu aranılır ve adresinie polis ekipleri gönder


netelsan Hırsız Alarm Sistemi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Evlerde, bankalarda, okullarda, otellerde, apartmanlarda, AVM'lerde, park ve bahçelerde, kuyumcularda, huzur evlerinde, apartman ve sitelerde, hastanelerde ve daha bir çok alanda kullanılmaktadır.

Bilgi ve satın alma işlemleriniz için (216) 388 11 11 veya (555) 674 67 90 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.