KAMERA SISTEMLERI

 

 

   

FIRMAMIZDA MULTİTEK

GÜVENLIK SISTEMLERI KULLANILIR

   

ÜCRETSIZ KESIF IÇIN BIZI ARAYIN GELELIM

(0216) 388 11 11 & (0216) 489 60 03

veya TIKLAYIN.... BIZ SIZI ARAYALIM

   

1 GÜNDE MONTAJ IÇIN BIZI ARAYIN 

(0216) 388 11 11 & (0216) 489 60 03

veya TIKLAYIN.... BIZ SIZI ARAYALIM

   

TÜM KAMERA

SiSTEMLERINDE 2 YIL GARANTi

   

1 ADET KAMERA

1ADET DVR KAYIT CİHAZI

100 MT CCTV KABLO

1 ADET 500 GB HDD

BAĞLANTI ELEMANLARI VE KURULUM DAHİL

954,00

KREDİ KARTINA VADE FARKSIZ 6 TAKSİT


ÜRÜNÜ UCUZ ÇİN MALLARI İLE KARŞILAŞTIRMAYINIZ

 
 
 
BEBEK KAMERA SISTEMI NEDIR?
 
Bebek Izleme ve Denetleme Sistemi yeni dogan ve gelisim çagina kadar geçen süre içerisinde bebegimizin ve bebegimizi emanet etmis oldugumuz bakicilarimizin ayrica bakima muhtaç hastalarimizin davranislarini kontrol altinda tutmamizi saglayan özel bir sistemdir. Sistem genel hatlari ile dekoratif özel kameralardan ve özel görüntü kayit modüllerinden olusmaktadir. Evinize kuracaginiz kamera sistemini, televizyonunuzdan, internetten ve cep telefonlarinizdan canli olarak izleyebilirsiniz.
 
SISTEMIN FAYDALARI NELERDIR?
 
Gelisim çaginda olan bebeklerinizin ve bakima muhtaç hastalarinizin gün içindeki tüm hareketlerini ve kaydedilmis geçmisteki tüm görüntülerini canli olarak izleyebilirsiniz. Bebeginizin ve hastanizin zamaninda, saglikli ve dengeli bir sekilde beslenip beslenmedigini kontrol edebilirsiniz. Bebeginizin ve hastanizin vermis oldugu olumsuz tepkilerin (huysuzluk,aglama,mutsuzluk,korku, tedirginlik, çekingenlik vb..) nedenlerini tespit edebilirsiniz. Konularinda tecrübesi olmayan, egitimsiz, bilgisiz ve bilinçsiz bakici adaylarinin davranislarini gözlemleyebilir ve kontrol altina alabilirsiniz. Gelecekte bebeginiz ve hastalariniz üzerinde telafisi mümkün olmayan tüm davranis bozukluklarini ve psikolojik bozukluklari önleyebilirsiniz. Sistem ayrica, siddetin ve istenmeyen olumsuz olaylarin söz konusu oldugu konularda hukuki bir belge niteligi de tasimaktadir.
 
SISTEMIN KURULUMU NASIL YAPILIR KURULUM NE KADAR ZAMAN ALIR?
 
Öncelikle kameralarin kurulacagi yer tespiti yapilir. Montaj yeri seçimi yapilirken ev içinde bebeginizin ya da hastanizin en çok vakit geçirdigi yerler baz alinir. (örn: bebek odasi, salon, mutfak, oyun odasi gibi) Bu islemden kablolama islemi yapilmaktadir. Her kameradan DVR Cihaza 1 adet kablo çekilir. Kablolama çalismasi görüntü kirliligi olmamasi için beyaz pvc kablo kanallari ile yapilir.
 
EVIMDE BEBEGIM IÇIN 3 ADET KAMERA YETERLI PAKET SISTEMDE 4 KAMERA VAR?
 
Sistemlerde kamera adedi sinirlamasi yoktur. Ihtiyaciniz olan adede göre kamera kurulumu gerçeklestirilebilir. Genel kullanim, en çok tercih edilen adet ve önerimiz 4 kamerali sistemlerdir. 4. Kamerayi evinizin güvenligi için kullanabilirsiniz. Daire girisine koyacaginiz kamera evinizin güvenlik sistemi ile korundugunu gösteren caydirici ve önemli bir tedbirdir. Ayrica zil çaldigi anda misafirlerinizi televizyonunuzdan görebilir siz evde yokken sizi ziyarete gelenleri kayitlarinizdan izleyebilirsiniz.
 
KAMERALARIMI NASIL IZLEYEBILIRIM?
 
DVR Cihaz Televizyonunuza direk baglanir. Evde oldugunuz zaman Televizyonunuzdan ev disinda oldugunuz zaman internetten kameralarinizi canli ve sesli olarak izleyebilirsiniz. Ayrica internet üzerinden sistemde yer alan geçmis kayitlarinizi da izlemeniz mümkündür.